Telekomunikace

Firma p@geWeB se již více jak 13 let podílí na vývoji telekomunikačních zařízení pro různá odvětví telekomunikačního trhu. Nejvýznamnějšími zákazníky v oboru telekomunikací jsou bezesporu společnosti STROM telecom s.r.o, později SITRONICS Telecom Solution a.s.,  RYSTON Electronics s.r.o. s 2N Telekomunikace.

 

Během osmi let spolupráce se společnostmi STROM Telecom/SITRONICS  jsme se podíleli na vývoji řady telekomunikačních zařízení, od jednoduchých komunikačních modulů pro ověření nových technologií přes jednotky telekomunikačních systémů pro tranzitní ústředny až po měřící a dohledovou techniku pro podporu instalací a diagnostiku telekomunikačních sítí. Výsledné produkty jsou dodnes používány v Moskvě a jako součást tranzitních telekomunikačních systémů v SRN.Pobočková ústředna AT-Netstar

 

V současné době spolupracujeme se společnostmi RYSTON Electronics s.r.o a 2N Telekomunikace a.s. na vývoji a podpoře stávajících pobočkových ústředen 2N® NetStar, interkomů řady 2N® Helios IP Family CZ a také IP audio systémů z produktové řady 2N® SIP Speaker.

 

 

 

Dostatek zkušeností s telekomunikační technikou nám dovoluje své znalosti, zkušenosti a vývojové kapacity nabídnout svým potencionálním zákazníkům, kteří zvažují vývoj podobného zařízení na zakázku.